Evet. Aymet ticari yazılımları herhangi bir veritabanına bağımlı değildir, bu konuda esnek seçenekler sunar. Bu önemli özellik sayesinde işletmeniz sadece gerektiği kadar altyapı yatırımı yapar, gereğinden fazla donanım ve yazılım altyapısı kurması ve daha fazla para harcaması gerekmez. Dilediğiniz zaman teknik destek ekibimizle irtibata geçerek veritabanınızı Access'ten SQL Server'a aktarılmasını isteyebilirsiniz.
Evet. Aymet Ticari Muhasebe ve Aymet Genel Muhasebe paketleri, bilgisayarlar arası ağ bağlantısıyla veya internet üzerinden birden fazla bilgisayarda online olarak kullanılabilmektedir. SQL Server ve Access gibi birçok veritabanını destekler. Online bağlanabilmek için SQL Server ve benzeri server tabanlı veritabanları kullanılmalı ve ana bilgisayara ait sabit bir IP olması gerekmektedir. Diğer işlemler Aymet Teknik Destek ekibi tarafından yapılmaktadır.
Cari müşterilerinin hesap ekstresini Excel'e aktarmak için araçlar menüsünden listelere tıklanır. Karşımıza gelen ekranda sol kısımda program içersindeki raporlamalar karşımıza gelecektir. Buradan cari durum, cari ekstre yada özet cari ekstre'den istediğiniz herhangi birini seçip yukarıda sol kısımda bulunun listeyi çalıştır butonuna bastığımızda karşımıza cari raporların durumları gelecektir. Herhangi bir kayıtın üzerinde mouse ile sağ tuşa tıkladığımızda en alt seçenekte Excel'e aktarma gelecektir. Excel'e aktarmayı seçip bir dosya adı verip bilgisayarımızın herhangi bir bölümüne kaydedebiliriz.
Başlat > Tüm Programlar > Aymet içindeki Yönetici.exe programını çalıştırıyoruz. Kullanıcı adı: aymet Şifre: aymet yazıp onayladıktan sonra yukarıdaki kısa yol tuşlarından Firmalar butonuna basıyoruz. Karşımıza boş bir beyaz ekran gelecektir. Üst kısımda sol taraftaki menüden Yeni firma ekleme butonuna basıyoruz. Gelen ekranda oluşturacağımız firmanın adını girip tamam dedikten sonra Yönetici.exe programını kapatıyoruz. Artık Aymet.exe programını çalıştırıp bu firmayı kullanabiliriz.
Girmiş olduğumuz müşteri irsaliyesi ya da alış irsaliyelerini faturaya dönüştürmek işlemini tek bir irsaliye için yapacak olursak; İrsaliyeler kısa yol tuşundan irsaliyelerimizi açıyoruz. Buradan faturaya dönüştüreceğimiz irsaliyemizi bulup sağ tıklıyoruz ve değiştir dedikten sonra irsaliyemizin içine giriyoruz. Yukarıdaki butondan irsaliye işlemlerine tıklayıp karşımıza gelen seçeneklerden “İrsaliyeyi Faturalaştır” seçeneğini seçip tamam butonuna basıyoruz. Böylece irsaliyemiz faturaya dönüşmüş olacaktır. Birden fazla irsaliyeyi toplu olarak fatura dönüştürmek için ; İrsaliye menüsünden irsaliye işlemlerini tıklıyoruz. Karşımıza girmiş olduğumuz irsaliyeler gelecektir. Buradan faturaya dönüştüreceğimiz irsaliyeleri bulup yanlarına işaret koyuyoruz. Yukarıda sağ kısımdaki sorgulama ekranında irsaliye türünü ve durumunu belirledikten sonra değişiklikleri kaydet butonuna basıp irsaliye işlemlerinden çıkıyoruz.
Kullanıcı dostu olan Aymet Muhasebe Programına hemen alışabilir ve kolayca kullanabilirsiniz. Her şirketin kolayca kullanabilmesi amaçlanarak düzenlenen Aymet Muhasebe Programları kullanıcı dostu olup, bilgisayar temel kullanım bilgisine sahip olan kişiler 20 – 30 dakikalık bir sürede programı kullanır hale gelebilirler. Daha önce hiç bilgisayar kullanmamış olan bir çok müşterimize 1-2 saat içerisinde verdiğimiz ücretsiz eğitimlerle programı kullanır hale getiriyoruz.
Hayır, Aymet Muhasebe Programları için internet zorunlu değildir. Sadece birden çok şubede online bağlantılı işlemler yapmak isterseniz internet gerekir.
Kullanıcı sınırı bulunmamaktadır.Yönetici panelinden dilediğiniz kadar kullanıcı hesabı oluşturabilir ve kullanıcılara gerekli yetkileri ve farklı şifreleri vererek kullanabilirsiniz.
Diğerlerinden en büyük farkı, kullanıcı dostu ara yüzlere sahip olmasıdır. Aymet Muhasebe Programı kullanabilmeniz için saatler boyunca eğitim almanız gerekmiyor çok kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ürünlerimiz kaliteyi en hesaplı şekilde alabilmenizi sağlar, hem de yıllık ücret ödemezsiniz. Programda sınırsız kullanıcı özelliği, sınırsız kayıt giriş imkanı ve mobil raporlama gibi bir çok özellik de bizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerimizdendir. Ayrıca 25 yıllık deneyimimiz, ücretsiz eğitimlerimiz, telefonla, internetle ve yerinde teknik destek hizmetlerimizle size çok yakınız.
Evet, bilgisayar olan her yerde Aymet Muhasebe Programlarını kullanılabilirsiniz. Ayrıca günlük işlemlerinizi takip edebilmeniz için yanınızda bilgisayar olmasına da gerek yoktur, cep telefonu veya tablet ile de işlemlerinizi takip edebilirsiniz.
İstediğiniz sayıda Stok ve Cari kart açabilirsiniz, Aymet Muhasebe Programlarında hiçbir veri sınırlaması bulunmamaktadır.
Evet, Aymet Muhasebe programlarında yeni nesil fatura modülü bulunmaktadır, faturalarınızı dilediğiniz ebatta yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Öyle ki bir fotokopi kağıdı (A4) üzerine tek bir faturanın 3 nüshasını bile yan yana yazdırabilirsiniz, böylece karbonlu kağıt kullanmak zorunda da kalmazsınız. Seçim size kalmış, istediğiniz ebatta ve tipte kağıt kullanabilirsiniz.
Aymet Ticari Muhasebe ve Aymet Genel Muhasebe Programları ile stoklarınızı, carilerinizi ve kasa hareketlerinizi mobil raporlama desteğimiz sayesinde her yerden cep telefonunuzla veya tabletinizle takip edebilirsiniz. Aynı zamanda banka,çek-senet işlemlerinizi de izeleyebilirsiniz.
Evet, Cari hesap mutabakatlarınızı alabilir ve isterseniz yazıcıdan yazdırabilirsiniz.
Evet, ürünü ilk aldığınızda sınırsız destek ve eğitim avantajlarından ücretsiz yararlanabiliyorsunuz. Tüm müşterilerimize telefon, uzak masaüstü ve gerektiğinde yerinde destek ve eğitim sağlanmaktadır.
Aymet Yazılım, Tüm müşterilerine sınırsız destek sağlamaktadır, dilediğiniz an desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. Telefon desteği, uzak masaüstü destek ve yerinde destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Evet, dilediğiniz zamanda Cari ve Stok hesap ekstresi alabilir, yazıcıdan yazdırabilir, aynı anda pdf formatına dönüştürebilir veya e-posta gönderebilirsiniz.
Her ihtiyaca ve bütçeye uygun farklı ürünlerimiz bulunmaktadır. Tek kişilik bir şirketten, yüzlerce çalışanı olan şirketlere kadar her ölçekte firmaya uygun ürünlerimiz bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun paketi seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketler haricinde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Yıllık lisans ücreti, bakım gibi ekstra ödeme ücretleri bulunmamaktadır. Aymet Yazılım teknik servisi programın tekrar yüklenmesi ve özel istekler dışında herhangi bir ücret talep etmez.
Hayır, herhangi bir program kurulumu yapmadan veya herhangi bir altyapı maliyetine girmeden Aymet Muhasebe Programlarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Aymet ürünleri bir çok programın neredeyse hiç çalışamadığı düşük konfigürasyonlu donanımlarda bile oldukça hızlı çalışabilme özelliğine sahip olduğundan size ekstra yeni donanım almanızı gerektirecek maliyetler çıkarmaz.
Aymet Yazılım ekibi cumartesi dahil olmak üzere tüm mesai saatlerinde müşterilerimize hizmet vermektedir. Özel durumlarda mesai saatleri dışında da hizmet vermekteyiz.
İsterseniz verilerinizi kendi sistemlerinizde, isterseniz bulut ortamındaki sistemlerimizde güvenli bir şekilde saklayabilir ve 7/24 kesintisiz hizmet alabilirsiniz.
Hayır, kullanmak için herhangi bir taahhüt vermeniz gerekmemektedir. Satın aldığınız paketi şirketiniz için süre sınırı olmaksızın kullanabilirsiniz.