Aymet Muhasebe Programları

İşletmelerin stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, el terminali, elektronik terazi, barkod üretimi ve benzeri işlemleri kolaylıkla takip edebilmeleri amacıyla üretilmiş kolay kullanışlı muhasebe programları


Aymet KOBİ

Küçük ve Orta ölçekli işletmelerin stok, cari, fatura, irsaliye, çek, senet, banka ve benzeri işlemleri kolaylıkla takip edebilmeniz amacıyla üretilmiş, kullanımı çok kolay ve gelişmiş raporlarıyla sizin de işletmeniz için ideal ve hesaplı bir çözüm.


Aymet Ticari Muhasebe

Orta ve Büyük ölçekli işletmelerin stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, el terminali, elektronik terazi, barkod üretimi ve benzeri işlemleri kolaylıkla takip edebilmeniz amacıyla üretilmiş, güçlü yazılım ve veritabanı altyapısı ile kullanımı çok kolay ve gelişmiş raporlarıyla sizin de işletmeniz için ideal ve hesaplı bir çözüm.


Aymet Genel Muhasebe

Orta ve Büyük ölçekli işletmelerin ön muhasebe işlemlerinin yanında resmi muhasebe işlemlerini de entegre olarak takip edebileceğiniz güçlü yazılım ve veritabanı altyapısına sahip kolay kullanımlı bir yazılımdır. Aymet Ticari Muhasebe yazılımında bulunan stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, el terminali, elektronik terazi, barkod üretimi ve benzeri işlemleri modüller bu yazılımda da mevcuttur.


Aymet Mobil Raporlama

Şirketinizin işlem hareketlerini IPhone, Ipad, Android ve diğer mobil cihazlarda online takip etmenizi sağlayan ve diğer Aymet yazılımları ile entegre çalışan bir yazılımdır. Stok ve para hareketlerinizi anlık olarak Kasa, Banka, Çek, Senet, Cari ve Stok bazında takip edebilmenizi sağlar.


Aymet Hızlı Satış

Çok sayıda kurumsal işletmeye ve binlerce kullanıcımıza uzun yıllardır kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu müşterilerimizle birlikte yaşıyoruz. Müşterilerimiz arasında kendi alanında dünyada isim yapmış şirketler olduğu gibi, ülkemizin saygın kamu kuruluşları ile çeşitli dernek ve vakıflar da bulunmaktadır.


Aymet Hızlı Entegre++

Hızlı satış yapan firmalar ve perakende satış yapan firmalar için tasarlanmış bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde saniyeler içerisinde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Aymet Ticari Muhasebe SQL ve üstü paketlerle tam entegre çalışır. Kullanımı son derece kolaydır.


ERP - Aymet.NET

Yeni nesil .NET teknolojisi ile geliştirilmiş olan Aymet.NET ERP paketi; Orta ve Büyük ölçekli işletmelerin tüm muhasebe işlemlerini entegre olarak takip edebilecek güçlü bir yazılım ve veritabanı altyapısına sahip, kullanımı kolay bir yazılımdır. Aymet.NET ERP paketinde standart modüller dışında (stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, çek, senet, banka, el terminali, elektronik terazi, barkod) ayrıca E-Fatura özelliği, gelişmiş raporlama ve filtreleme özellikleri de bulunmaktadır.


Aymet E-Ticaret Yazılımı

Şirketlerin ürünlerini internet üzerinden satışa sunmalarına ve satış sonrası hizmetlerini otomatik olarak takip etmelerini sağlayan entegre bir yazılımdır. Piyasadaki diğer e-ticaret yazılımlarından en büyük ve önemli farkı Aymet Ticari yazılımları ile tam entegre çalışabilmesi ve bu sayede elektronik ticaret sitesi doğrudan ön muhasebe yazılımı üzerinden yönetilebilmesidir.